Magazynier / Order picker z językiem angielskim, BELGIA.

Treść ogłoszenia:
Magazynier / Order picker z językiem angielskim
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera/order picker
• dobra znajomość języka angielskiego
• dobra kondycja fizyczna
• nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP

Obowiązki

• zbierania zamówień w systemie voice picking (komendy w języku angielskim)
• przemieszczanie skrzynek z warzywami i owocami na odpowiednie miejsca zgodnie z komendą podaną na terminalu BT
• praca w systemie zmianowym
• praca w temperaturze od 0 do 10 stopni (ciepłe ubranie zapewnione)

Mile widziane

• Własny samochód na wyjazd do Belgii (zwrot kosztów amortyzacji)
• Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie- ok.1400-1500 euro „na rękę”/164 h miesięcznie
• zagwarantowane zakwaterowanie
• umowa o pracę (składki od co najmniej średniej krajowej)
• opieka polskiego koordynatora
• ubrania robocze

Czekamy na Twoje CV pod adresem mailowym pracazagranica@workexpress.pl, a jeśli masz pytania dzwoń +48 32 775 88 80
Zdjęcie piewsze
Autor: Work Express | 2015-10-29 13:43:36
Email: pracazagranica@workexpress.pl
Telefon: 48327758880
Lokalizacja: Dolnośląskie (Katowice)